WSTECZ :: Strona głównaAktualnościInneKonferencja_Łochów_koniec

Lista uczestników Ogólnopolskiej Konferencji Programu RS!

16 października 2017 13:56

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży zakończyła rekrutację na Ogólnopolską Konferencję Programu Równać Szanse - spotkanie Sieci Liderów RS. Konferencja "Wyzwania w pracy z młodzieżą" odbędzie się w dniach 19-21 października 2017 r., w Pałacu w Łochowie. 


Na Konferencję zakwalifikowaliśmy 82 osoby. 
Bardzo dziękujemy za zainteresowanie Konferencją. Do dnia 09.10.2017 r. prześlemy szczegółowe informacje na adresy mailowe podane w formularzu rejestracji.

 

Lp. Imię Nazwisko Organizacja/Instytucja Miejscowość
1. Sebastian Bartkowski Unisławskie Towarzystwo Historyczne Unisław
2. Mariusz Bartkowski Stowarzyszenie Inicjatyw Wiejskich Mała Ojczyzna Bruki Unisławskie
3. Stanisław Baska Fundacja Fundusz Lokalny SMK Zaleszany
4. Iwona Betcher Towarzystwo Alternatywnego Kształcenia Opole
5. Rafał Biernat Fundacja By The Way Węgrów
6. Hubert Boguta Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Stoczek Stoczek
7. Mariusz Brelski Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych Skała Lasocin
8. Joanna Breska SWAL Pysznica Pysznica
9. Danuta Daszkiewicz Stowarzyszenie Dorośli- Dzieciom Sępólno Krajenskie
10. Alina Dębowska Fundusz Lokalny na Rzecz Rozwoju Społecznego Bielsk Podlaski
11. Jakub Dzionek Stowarzyszenie Światowid Małachowo Szemborowice
12. Wojciech Figiela Fundacja Wspierania Rozwoju Lokalnego Van Pur Rakszawa
13. Bogusław Galik Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju i Promocji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Hipolita Cegielskiego w Ziębicach Ziębice
14. Aneta Głowicka Stowarzyszenie Młoda Alwernia Alwernia
15. Gabriela Góra Stowarzyszenie Wsi Bukowiec Działajmy Razem Bukowiec
16. Emilia  Grabowska Szkoła Podstawowa w Kisielsku/ Inkubator Kreatywności Społecznej Kisielsk
17. Dorota Gręda Łochowskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk CD Łochów
18. Dorota Guzenda-Miłota Stowarzyszenie Wsi Bukowiec Działajmy Razem Bukowiec
19. Grażyna Jarosz Gminny Ośrodek Kultury w  Suścu Susiec
20. Barbara Jaroszewicz Towarzystwo Alternatywnego Kształcenia Opole
21. Grzegorz Jenerowicz Stowarzyszenie Ago Trójka Pleszew
22. Katarzyna Jórga Stowarzyszenie Światowid Małachowo Szemborowice
23. Ewa Jurkiewicz SAdD - Stowarzyszenie Alternatywa dla Ducha Gołdap`
24. Marta Kaczmarska Włodawskie Towarzystwo Edukacyjne Włodawa
25. Longin Kajka Fundacja Międzynarodowej Integracji Gospodarczej i Kulturalno - Turystycznej Stare Kobiałki 
26. Grzegorz Kamiński Stowarzyszenie Razem dla Bełżyc Bełżyce
27. Izabela Kisiel Stowarzyszenie Gmina Pawłów Plus Pawłów
28. Joanna Kisiel-Halska Towarzystwo Alternatywnego Kształcenia Opole
29. Małgorzata  Klimowicz  Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Kleszczele
30. Beata Kłos-Wygas Stowarzyszenie Mieszkańców Nietkowa Nietków
31. Agnieszka Kostecka Stowarzyszenie na Rzecz Środowiska Lokalnego Gminy Złotniki Kujawskie Równe Szanse Złotniki Kujawskie
32. Marek Kowalski Łochowskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk CD Łochów
33. Monika Kozdraś-Grzesik Fundacja Generator Inspiracji Futoma
34. Marcin Kruk Szkoła Podstawowa imienia kardynała Stefana Wyszyńskiego w Stojadłach Stojadła
35. Barbara Mania Stowarzyszenie WitaLis Lisewo Malborskie Lisewo Malborskie
36. Marek Mendel Byczyńskie Stowarzyszenie Oświatowe Tarcza Kostów
37. Mieczysław Michniewicz Regionalne Towarzystwo Oświatowo-Kulturalne Wspólnota Wiejska  w Kijewie Kijewo 
38. Teresa Michniewicz Regionalne Towarzystwo Oświatowo-Kulturalne Wspólnota Wiejska  w Kijewie Kijewo 
39. Mariusz Nierzwicki Stowarzyszenie MiŚ - My i Świat Zbrachlin
40. Józef Nowakowski Gminny Ośrodek Kultury w Bądkowie Bądkowo
41. Wiktor Ochał Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im.  Hipolita Cegielskiego w Ziębicach Ziębice
42. Iwona Olkowicz Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA Ełk
43. Iwona Pietrowska Stowarzyszenie Horyzont Pluskowęsy Chełmża
44. Magdalena Pikora Stowarzyszenie na Rzecz Środowiska Lokalnego Gminy Złotniki Kujawskie Równe Szanse Złotniki Kujawskie
45. Michał Postek Łochowskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk CD Łochów
46. Anna Pukacz-Górnikowska Fundacja Znajdź Cel Pęgów
47. Michał Romanowski Stowarzyszenie WitaLis Lisewo Malborskie
48. Andrzej Romanowski Stowarzyszenie Moja i Twoja Przyszłość Przewóz Stary
49. Beata Rudziewicz Włodawskie Towarzystwo Edukacyjne Włodawa
50. Tamara Ryzner Stowarzyszenie Wspierające Rozwój Edukacji na Obszarach Wiejskich Szansa Bircza
51. Agnieszka   Sałasińska Szkoła Podstawowa w Kisielsku Kisielsk
52. Anna Samsel Stowarzyszenie Aktywnych Pań w Załuziu Złuzie
53. Maciej Samulik Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Stojadłach Stojadła
54. Irena Serafin Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Przystań Ulanów
55. Jerzy Serafin Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Przystań Ulanów
56. Daria Sienkiewicz Stowarzyszenie Kreatorzy Rzeczywistości Saki 
57. Amelia Sołtysiak Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im.  Hipolita Cegielskiego w Ziębicach Ziębice
58. Stanisław Stach Trener Programu RS Tarnów
59. Agnieszka Stefaniuk Nadbużańskie Stowarzyszenie Edukacyjne Włodawa
60. Nadzieja Sulima Ogólnopolskie Stowarzyszenie Przyjazny Transport Czeremcha
61. Jerzy Szczepaniec Trener Programu RS Bochnia
62. Małgorzata Szeja Łochowskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk i Sztuk CD Łochów
63. Beata Szewczyk Stowarzyszenie Bardo. Kultura Bardo
64. Paulina Telep-Śmigielska Gminny Dom Kultury w Czarnej Czarna Górna
65. Sabina Topij-Brylińska Stowarzyszenie Przyjaciele Wronia Zieleń
66. Elżbieta Trojanowska Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Jawor Jaworek
67. Tomasz Walczak Stowarzyszenie Alternatywna Gmina Drezdenko
68. Karolina Walecka Stowarzyszenie Inkubator Kreatywności Społecznej Stoczek Łukowski
69. Czesław Węgrzyniak Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Tłuściec Tłuściec
70. Paweł Wilk Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA Ełk
71. Anna Winiarek Miejski Dom Kultury w Makowie Mazowieckim Maków Mazowiecki
72. Jakub Woźniak Stowarzyszenie Nasze Rio Złotoryja
73. Kamil Wrzos PROJEKTOR - wolontariat studencki
Fundacja Generator Inspiracji
Lublin
74. Monika Wrzosek-Tulwin Fundacja By The Way Węgrów
75. Łukasz Zagrobelny Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Młody Mołodycz Mołodycz
76. Julia Zawadzka Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Gminy Stoczek Stoczek
77. Danuta Zdrojewska Stowarzyszenie Horyzont Pluskowęsy Pluskowęsy
78. Barbara Zwierzyńska-Doskocz Stowarzyszenie Nasze Rio Złotoryja
79. Monika Żurańska-Skalny Stowarzyszenie Uśmiech za Uśmiech Marcinkowice 




Program konferencji "Wyzwania w pracy z młodzieżą A.D. 2017"

 

19 października (czwartek)

15.30 - 16.00 Rejestracja uczestników

16.00 - 16.30 Otwarcie konferencji i powitanie uczestników – Maria Holzer (PFDiM), Radosław Jasiński (PAFW)

16.30 - 17.30 "Wirtual jest realny, real jest wirtualny - socjologia o młodzieży w sieciach" – wykład, Michał Wanke (Uniwersytet Opolski)

17.30 - 18.00 Przerwa kawowa

18.00 - 19.00 "Nowe technologie - przeszkoda czy szansa w pracy z młodzieżą?" - panel dyskusyjny, m.in. Anna Orzech (Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy), Dawid Szarański (Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego), Michał Wanke (UO)

19.00 Kolacja

 

 

20 października (piątek)

 

8.00 Śniadanie

9.00 - 10.00 "Młodzież w polskiej post-polityce czyli popękana mozaika" –wykład, Marcin Sińczuch (Uniwersytet Warszawski)

10.00 - 11.00 "Dlaczego młodzi nie angażują się w działania na rzecz swojego środowiska?" - panel dyskusyjny, m.in. Joanna Pietrasik (Fundacja Civis Polonus), Marcin Sińczuch (UW), Krystyna Starczewska (I Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Warszawie)

11.00 - 11.30 Przerwa kawowa

11.30 - 13.00 I Sesja Warsztatowa

1. "Lokalne Fundusze Młodych, założenia i praktyka" - warsztaty, Arkadiusz Brzeziński (PFDiM), Paweł Pawłowski (Stowarzyszenie Chociszewo – Wspólna Przyszłość)

2. "Projekt technologicznie atrakcyjny dla młodych - dobre przykłady i narzędzia!" -  warsztaty, Michał Bielicki (FRSI)

3. "Samorząd szkolny - fasada czy kuźnia demokracji?" - warsztaty, Krystyna Starczewska (I SLO)

13.00 - 14.30 Przerwa obiadowa

14.30 - 16.00 II Sesja Warsztatowa

1. "Angażujące technologie w realizacji projektów lokalnych" – warsztaty, Patryk Betcher (FRSI)
2. "Projekt technologicznie atrakcyjny dla młodych - dobre przykłady i narzędzia" - warsztaty, Michał Bielicki (FRSI)

3. "Samorząd szkolny - fasada czy kuźnia demokracji?" - warsztaty, Krystyna Starczewska (I SLO w Warszawie)

 

16.00 - 16.30 Przerwa kawowa

16.30 - 18.00 III Sesja Warsztatowa

1. "Lokalne Fundusze Młodych, założenia i praktyka" – warsztaty, Arkadiusz Brzeziński (PFDiM), Paweł Pawłowski (SC-WP)
2. "Młodzieżowe Rady Gmin: dialog władz z młodymi mieszkańcami" – warsztaty, Joanna Pietrasik (FCP)

3. "Angażujące technologie w realizacji projektów lokalnych" - warsztaty, Patryk Betcher (FRSI)


18.00 - 19.00 Podsumowanie warsztatów

19.00 Kolacja

 

 

21 października (sobota)

 

8.00 Śniadanie

9.00 - 10.30 "Raport wpływu Programu Równać Szanse" – prezentacja, Aleksandra Gołdys (UW)

10.30 - 11.00 Przerwa kawowa

11.00 - 12.00 "Czy Polska będzie krajem przyjaznym młodzieży?" – wykład, Piotr Arak (Deloitte Polska)

12.00 Zakończenie



Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji!

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI
APLIKUJ O DOTACJĘ